FAB – Instalacje. Spawanie TIG. Rurociągi. Pomosty robocze

Eksperci w przemysłowych technikach instalacyjnych

AKTUALNE OFERTY PRACY

Spawacz TIG

Miejsce pracy: woj. Mazowieckie / Polska

Opis stanowiska:
Spawanie rurociągów, konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej lub węglowej. Spawanie metodą TIG 141. Praca w zakładach przemysłowych w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacza TIG. Wymagane aktualne uprawnienia spawalnicze TIG 141. Mile widziane umiejętność montażu i wykonywania instalacji technologicznych.

Oferujemy:
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim. Możliwość realizacji ciekawych projektów.

Aplikacje (CV) prosimy nadsyłać mailowo na adres: biuro@fab.net.pl z podaniem nazwy stanowiska lub kontaktować się telefonicznie (w godzinach pracy biura).

Monter / Mechanik

Miejsce pracy: woj. Mazowieckie / Polska

Montaż maszyn , montaż rurociągów, konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej i węglowej. Praca w zakładach spożywczych, kosmetycznych, chemicznych. Praca w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera/ mechanika
Mile widziane umiejętność montażu linii technologicznych i wykonywania instalacji technologicznych. Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.). Mile widziane uprawnienia np.: wózki widłowe.

Oferujemy:
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
Możliwość realizacji ciekawych projektów

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ